Szanowne Nauczycielki, Szanowni Nauczyciele, misją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej jest nauka poprzez wartościowe i ciekawe kino.

Pragniemy zapewnić Państwa, że nasz program na rok szkolny 2021/2022 będzie dostosowany do sytuacji epidemiologicznej i wprowadzanych obostrzeń sanitarnych.

Dbając o bezpieczeństwo Państwa oraz Państwa uczennic i uczniów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie szerokiego wachlarza form uczestnictwa w projekcie i możliwości ich swobodnego łączenia.

Najważniejsze zmiany, jakie wprowadziliśmy dla Państwa komfortu:

  • projekt można realizować w wersji stacjonarnej, online lub hybrydowej
  • istnieje możliwość zmiany formy uczestnictwa ze stacjonarnego na online (w przypadku ponownego zamknięcia kin lub decyzji o nauczaniu zdalnym)
  • na seansach stacjonarnych limit osób na sali kinowej będzie zgodny z aktualnymi wytycznymi GIS oraz potrzebami Nauczycieli
  • istnieje możliwość realizacji indywidualnych seansów stacjonarnych dla jednej lub kilku klas z tej samej szkoły z wideo prelekcjami i omówieniami filmów (dokonanie zapisu po kontakcie z koordynatorem)

Na wszelkie pytania dotyczące zapisów oraz dokonania wyboru formy uczestnictwa w NHEF odpowiedzą koordynatorzy w miastach realizujących projekt: https://nhef.pl/kontakt

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, w wygodnej dla Państwa formie,
Zespół Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej

rejestracja do projektu
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
program 2021/2022

Wypełnienie formularza jest proste i zajmuje jedynie kilka minut.
Aby to zrobić potrzebne będą:

  1. Dane placówki (adres, telefon, imię i nazwisko dyrektora szkoły)
  2. Informacje o liczbie uczniów uczestniczących w projekcie
  3. Forma płatności (bilety, karnety)
  4. Nazwa wybranego przez Pana/Panią cyklu

Wypełnienie i złożenie formularza

Po prawidłowym wysłaniu formularza otrzyma Pan/Pani mail z informacją o zarejestrowaniu zgłoszenia w systemie. Nie oznacza to jednak jeszcze przyjęcia do projektu.

Zgłoszenia są akceptowane przez koordynatorów. Po zaakceptowaniu przez koordynatora otrzyma Pan/Pani drugi mail z potwierdzeniem przyjęcia do projektu.

Ponieważ maile z potwierdzeniem wysyłane są automatycznie, mogą one trafić do skrzynki ze spamem. Bardzo prosimy o regularne przeglądanie poczty.

formularz zapisów

krok 1 z 4
Jeśli chcesz zgłosić się zarówno na seanse stacjonarne jak i seanse online wybierz swoje miasto.
Jeśli nie ma Twojego miasta na liście lub Twoje miasto nie oferuje seansów online wybierz "NHEF online"